Prenumerata.lt
Registruotis naujiems vartotojams Registruotis naujiems vartotojams
pamiršai slaptažodį?
2020 Spalio 29
  Dovanų kuponai  
  AKCIJOS  
  Prenumerata užsienyje  
  DUK  
Nauji leidiniai
Dovanok prenumeratą
Leidinių tipai
Žurnalai
Laikraščiai
Elektroniniai leidiniai
Kiti leidiniai
Leidinių temos
-Visos temos-
Auto ir moto
Ekologija
Ekonomika, finansai
Fotografija
Gamta, gyvūnai
Grožis, mada
Interjeras, dizainas, statyba, architektūra
Jaunimui
Kelionės, geografija
Komiksai
Kompiuterija
Kryžiažodžiai
Maistas
Mokslas, technologijos
Moterims
Muzika, menas, kultūra
Psichologija
Rankdarbiai
Religija
Sodas, daržas
Sportas
Sveikata
Šeimai
Užsienietiški
Vaikams
Verslas, teisė, ekonomika
Visuomeniniai, politiniai
Vyrams
Žurnalų rinkiniai
Žūklė, medžioklė
TOP 10
1. SAVAITĖ
2. RESPUBLIKA (fiziniams asmenims)
3. Moteris
4. Kutis
5. NG Kids
6. RESPUBLIKA + VAKARO ŽINIOS (fiziniams asmenims)
7. Ar žinai, kad?
2020 m. rugsėjo Investuok nr. 9 (151) skaitykite:

2020 m. rugsėjo Investuok nr. 9 (151) skaitykite:

Virusas ir rinkos


Ar COVID-19 vakciną kuriančių farmacijos įmonių akcijos vis dar patrauklios investuotojams?


Farmacijos įmonės, kuriančios vakciną nuo COVID-19, per pandemiją investuotojams teikė pozityvius lūkesčius. Išrasti vakciną besivaržančių įmonių akcijos per 2020 m. pirmąjį pusmetį išaugo iki neregėtų aukštumų. Ar smulkiesiems investuotojams verta bandyti įšokti į šį traukinį?


Vertybinių popierių birža


Nuostolių duobė aplyginta


Koronaviruso apdaužytos akcijų rinkos atsitiesė - atsitiesė ir mūsų investuotojų Baltijos biržoje virtualūs portfeliai. Krinta į akis, kad šįkart portfeliai labai mažai keičiami - permainingu metu investuotojai nelinkę blaškytis?


Tarpusavio skolinimas


COVID-19 apnuogino P2P platformų rizikas


Ar dalyvavimas tarpusavio skolinimo platformose yra toks pat rizikingas kaip pasivaikščiojimas po minų lauką? COVID-19 sukelta likvidumo krizė atskleidė, kad kai kurios platformos vis dėlto užmėtė investuotojus minomis. Taigi, su kokiomis rizikomis susiduria investuojantys per P2P platformas?


Viršelio tema


Kaip investuoti į antrąją bangą?


Pirmoji COVID-19 banga daugelį tiek investuotojų, tiek realios ekonomikos dalyvių užklupo netikėtai. Visai kaip žiema kelininkus. Antrajai jau ruošiasi visi. Todėl labai tikėtina, kad ši banga nuneš mažiau investuotojų bei verslininkų. Daugelis turbūt net trina rankomis ir tikisi iš jos uždirbti. Tačiau kaip tai padaryti?


Makroekonomika


Kiek skauda JAV finansų sektoriui?


Koronavirusas palietė visus. Gal išskyrus informacinių technologijų sektorių, visa ekonomika patyrė didžiulį sukrėtimą, akcijos griuvo. Po griūties jos atsitiesė skirtingai. Krinta į akis, kad bankų, kurie yra visos ekonomikos kraujas, akcijos atsigauna itin vangiai. Ką tai pranašauja apie laukiančią ateitį?


Taurieji metalai


Auksas visų laikų aukštumose


Paskutinį pusmetį finansų rinkos trykšta optimizmu. Akcijų indeksai šturmuoja naujas visų laikų aukštumas, vildamiesi, kad pandemijos padariniai ekonomikai bus minimalūs. Nepaisant to, istorines aukštumas pasiekė ir auksas, o tai sufleruoja, kad ne visi investuotojai mato stiprią ekonomiką ateityje. Pastarieji ieško priemonių apsidrausti. Analizuojame, kokią įtaką aukso kainos kilimui turėjo pandemija ir kas galbūt laukia ateityje.


Pasaulio žvaigždės


Sony" - ar veteranė vis dar turi parako?


Prieš penkiasdešimt metų debiutavusi Niujorko vertybinių popierių biržoje, „Sony Corporartion" ilgai buvo tikra žvaigždė. Tačiau naujasis amžius buvo negailestingas - „Sony" rinkos kapitalizacija nuo 100 mlrd. dol. 2000 m. smuko iki 18 mlrd. 2011 m. Nuo tada prasideda naujoji sėkmės istorija.


Nekilnojamasis turtas


Darbo vieta namuose: į ką verta investuoti?


Vienas iš ryškiausių pandemijos efektų - visi, kas tik galėjo, iš biurų persikėlė dirbti į namus. Ir taip, atrodo, liks ilgam. Tačiau kartu atsirado ir poreikis įsirengti patogią erdvę darbui. Kokia ji turėtų būti, ar verta į tai investuoti ir kaip ją įsirengti, jei bute visai nėra vietos?


Individualių namų kvartalai: civilizacijos link (I)


Kelerius pastaruosius metus augęs individualių gyvenamųjų namų populiarumas ne tik atlaikė karantiną - trauka gyventi užmiestyje vis stiprėja. „Investuok" aiškinasi, kaip formavosi gyvenamieji kvartalai aplink Vilnių, kodėl buvo kilusi grįžimo į miestą banga ir ko trūksta, kad gyvenimą užmiestyje galėtume vadinti šiuolaikišku.


Investuotojo dienoraštis


Rekordinis JAV akcijų šimtadienis - kas toliau?


Investuotojai iki JAV prezidento rinkimų turėtų būti nusiteikę nemažam pozityvių naujienų pliūpsniui. S&P 500 indekso 4000 punktų scenarijus vis dar išlieka pagrindinis. Ir kodėl JAV akcijų rinka neatspindi realios ekonominės situacijos?


Investavimo ABC


Kaip P2P paskolos mus daro geresniais investuotojais


Jeigu tik pradėjote žengti finansinio išsilavinimo keliu, investavimas gali pasirodyti bauginantis procesas, kuriam reikia daug žinių. Norint sėkmingai investuoti nereikia daug žinių, daug svarbiau išsiugdyti tinkamus investavimo įpročius. O pradėti investuoti galima po truputį.


Automobiliai


Elektrinės svajonės pradeda pildytis?


Dvi lietuviškos kompanijos - mikroautobusų gamintojas „Altas Auto" ir elektrinių pavarų plėtotojai „Elinta Motors" - šią vasarą ėmėsi naujo, ambicingo ir itin daug žadančio projekto: pasiūlyti seriją unikalių mažųjų elektrinių autobusų ir užimti kol kas dirvonuojančią Europos rinkos nišą.


Įžvalgos


Rinkų svyravimų metu sunkiausia - susitarti su savimi


Koronaviruso pandemija daro spaudimą finansų rinkoms visame pasaulyje. Tačiau kokią įtaką ji daro jūsų asmeninių investicijų ir pensijų sveikatai ir kaip galite jas apsaugoti?


Atsargus optimizmas dėl darbo rinkos pokyčių


Koronaviruso protrūkis pavasarį sukėlė nemenką žemės drebėjimą darbo rinkoje, tačiau jis buvo gerokai silpnesnis, negu baiminomės iš pradžių. Nors prognozuojame nedarbo augimą metų pabaigoje, tikimės, kad jis pradės mažėti nuo kitų metų pavasario.


Apžvalgos


Fondų ir investicinio gyvybės draudimo rezultatai


Svarbiausi Baltijos biržos įvykiai


Svarbiausi Europos akcijų rinkos įvykiai


Pasaulio akcijų rinkų apžvalga


Žaliavų apžvalga


Valiutų apžvalga


Garsios mintys


 

Prenumeruok dabar
Spalio Investuok nr.10(152) skaitykite:

Apie mus

Reklama

Taisyklės

Neradote leidinio?

Kontaktai

Atsiskaitymo būdai

Kaip užsisakyti?